€ 435,00
- Uiterlijk 19 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De meerdere keramische lagen in een Kamado Barbecue isoleren de warmte, de rook en de typische barbecuesmaak. Dankzij deze constructie kan de temperatuur constant gehouden worden en kan de graden nauwkeurig regelen. Grillen, roken, bakken, stomen en slow cooking doe je op een Kamado.
Ook verkrijgbaar in de kleuren mint en grijs.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor locatie | Op tafel |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 32.50 cm |
| Product breedte | 49 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Product hoogte | 54 cm |
| Product gewicht | 30 kg |
| Lengte grilloppervlak | 32.50 cm |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| EAN | 5407006930136 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 32.50 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakkingsgewicht | 30 kg |
EAN
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Outr Kamado Grill Medium 40 - Groen kost € 435,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 928,85 voor kamadobarbecues.
Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,50.
Bekijk alle kamadobarbecues.