Productomschrijving
De meerdere keramische lagen in een Kamado Barbecue isoleren de warmte, de rook en de typische barbecuesmaak. Dankzij deze constructie kan de temperatuur constant gehouden worden en kan de graden nauwkeurig regelen. Grillen, roken, bakken, stomen en slow cooking doe je op een Kamado.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Wijnrood |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 46.80 cm |
| Product breedte | 130 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Product hoogte | 117 cm |
| Product gewicht | 70 kg |
| Lengte grilloppervlak | 46.80 cm |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| EAN | 5407006932192 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Inclusief handige zijtafels en trolley om makkelijk te kunnen verplaatsen. |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Indicatielampje | Nee |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verwarming tijd | 30 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Outr Kamado BBQ Grill Large 55 - Wijnrood kost € 955,00.
Het gemiddelde voor kamadobarbecues ligt op € 929,33.
Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,50.
Bekijk alle kamadobarbecues.