Yakiniku - Kamado - XLarge - 22Inch - Inclusief Onderstel En Zijtafels - Inclusief Pro Set - Houtskool - Kamado Grill - 56cm Grilloppervlak
Productomschrijving
De YAKINIKU XLARGE Kamado Compleet is de ideale keuze voor horeca, cateringbedrijven of iedereen die regelmatig voor grote groepen grilt. Met een grilloppervlak van 56 cm bedien je 8 tot 12 personen met gemak. Deze versie komt inclusief onderstel, bamboe zijtafels én de Pro Set voor maximale flexibiliteit.
De Pro Set bestaat uit een multilevel lift, 2 halve maan roosters en 2 halve maan hitteschilden — onmisbaar voor grillen op directe en indirecte zones tegelijkertijd. Zo kun je aan de ene kant vlees direct dichtschroeien terwijl je aan de andere kant groenten of vis langzaam laat garen. Alle YAKINIKU Kamado's zijn gemaakt van extra dik keramiek gecombineerd met cordieriet en RVS type 304, voor topkwaliteit die bestand is tegen alle weersomstandigheden en levenslange garantie op keramiek.
Geschikt voor: 8-12 personen | Grilloppervlak: 56 cm Levenslange garantie op keramiek | RVS type 304 Inclusief onderstel, bamboe zijtafels en Pro Set Pro Set: multilevel lift + 2x halve maan rooster + 2x halve maan hitteschild Let op: geen standaardrooster inbegrepen bij Pro Set configuratie Temperatuurbereik: 120–300+ °CSpecificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 56 cm |
| Product breedte | 67 cm |
| Product lengte | 76 cm |
| Product hoogte | 134 cm |
| Product gewicht | 120 kg |
| Lengte grilloppervlak | 56 cm |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | YAKINIKU 22" Inclusief onderstel en zijtafels, Firebox bestaande uit meerdere onderdelen (aspan, RVS kolenmand, firebox), Pro set 22" (multilevel lift, 2x halve maan hitteschild, 2x halve maan roosters) |
| EAN | 8720364493707 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Levenslang |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en Breekschade / Verkeerd Gebruik |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 56 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 220000 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 76 cm |
| Verpakking hoogte | 96 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 140 kg |
EAN
| EAN | 8720364493707 |
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Yakiniku - Kamado - XLarge - 22Inch - Inclusief Onderstel En Zijtafels - Inclusief Pro Set - Houtskool - Kamado Grill - 56cm Grilloppervlak kost € 2.469,00. Het gemiddelde voor kamadobarbecues ligt op € 932,87. Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,50. Bekijk alle kamadobarbecues.