Yakiniku - Kamado - Medium - 16Inch - Houtskool - Kamado Grill - 41cm Grilloppervlak
Productomschrijving
De YAKINIKU MEDIUM Kamado Solo Basic is de ideale Kamado voor wie hem wil integreren in een buitenkeuken of op een eigen tafelonderstel wil plaatsen. Zonder bijgeleverd onderstel of zijtafels is dit het meest flexibele instapmodel voor de MEDIUM. Met een grilloppervlak van 41 cm en 1.320,25 cm² bedien je 4 tot 5 personen moeiteloos.
Gemaakt van extra dik keramiek gecombineerd met cordieriet en RVS type 304 — bestand tegen alle weersomstandigheden. De Kamado haalt temperaturen boven 300 °C voor pizza en kan low-and-slow garen op 120–130 °C. Uitbreidbaar met extra verhoogd rooster (+70% grilloppervlak), hitteschild en pizzasteen. Standaard geleverd met aspan, kolenmand en fiberglass afdichting.
Geschikt voor: 4-5 personen | Grilloppervlak: 41 cm / 1.320,25 cm² Solo Basic — zonder onderstel en zijtafels Materiaal: extra dik keramiek + cordieriet + RVS type 304 Levenslange garantie op keramiek Temperatuurbereik: 120–300+ °C Uitbreidbaar met extra verhoogd rooster, hitteschild en pizzasteenSpecificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 41 cm |
| Product breedte | 51.60 cm |
| Product lengte | 51.60 cm |
| Product hoogte | 73.70 cm |
| Product gewicht | 60 kg |
| Lengte grilloppervlak | 41 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 8 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Standaard geleverd met RVS grill rooster, kolenmand en vuurschaal |
| EAN | 8720364490409 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Levenslang |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij sporen van verkeerd gebruik |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Optionele accessoires: RVS tafelnest Extra grill rooster Pizzasteen Heat deflector Verhoogd rooster Kippenhouder As krabber Grill verhoger Rib racks |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Yakiniku - Lange Reksestraat 19B - 4538 AZ - Teurneuzen - Nederland - [email protected] - 088 688 0600 |
| Breedte grilloppervlak | 41 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 63 cm |
| Verpakking hoogte | 81.5 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 68 kg |
| Verwarming tijd | 20 minuut |
EAN
| EAN | 8720364490409 |
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Yakiniku - Kamado - Medium - 16Inch - Houtskool - Kamado Grill - 41cm Grilloppervlak kost € 934,00. Het gemiddelde voor kamadobarbecues ligt op € 900,12. Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,25. Bekijk alle kamadobarbecues.