Q-MAMI TABLE GRILL | GREEN (Hibachi / Shichirin / Tafelgrill / Barbecue / Kamado / Tafel bbq)
Productomschrijving
Breng het samenzijn naar jouw eettafel met de Q-MAMI Table Grill! Verwen je gasten met een heerlijke barbecue gourmet op deze groen gekleurde tafelgrill. Het eigentijdse ontwerp en de hoogwaardige materialen maken deze tafel grill een statement in smaak en beleving.
Q-MAMI is een samensmelting van de woorden BBQ (Q) en UMAMI (MAMI), het symboliseert de passie voor gegrild eten en de smaken die umami (zoet, zuur, zout, bitter) weet over te brengen.
Met oog voor design en innovatie maakt Q-MAMI zijn debuut op de barbecue markt. Het frisse, trendy en eigentijdse barbecue merk streeft naar het samen delen en beleven van mooie, exclusieve en bijzondere momenten.
De Q-MAMI barbecues zijn ontworpen met oog op duurzaamheid en gemak, waardoor ze perfect passen bij de hedendaagse levensstijl. Of het nu gaat om een ontspannen zomeravond met vrienden of een bruisend tuinfeest, onze Q-MAMI barbecues zijn een aanvulling op elke buitenruimte.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Green |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 30 cm |
| Product breedte | 39 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product gewicht | 12 kg |
| Lengte grilloppervlak | 30 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 4 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Keramische pot RVS grillrooster Drop-down systeem draagbaar Bamboe onderzetter |
| EAN | 8720892351029 |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Outdoor barbecue gourmetten |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Trade Forty Eight |
| Breedte grilloppervlak | 30 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14 kg |
| Verwarming tijd | 20 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720892351029 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Q-MAMI TABLE GRILL | GREEN (Hibachi / Shichirin / Tafelgrill / Barbecue / Kamado / Tafel bbq) kost € 175,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 338,00 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.