Productomschrijving
Met de roestvrijstalen Roosterverhoging van Monolith kan het barbecuerooster ongeveer 12 cm omhoog worden gebracht. De pure gerechten zullen hierdoor verder verwijderd zijn van de warmtebron. Hierdoor wordt het omdraaien van het voedsel vereenvoudigd. Er wordt ook ruimte voor lekbakken gecreërd onder het rooster. Het koken op de Monolith vereenvoudig je met de roosterverhoging!
Deze roosterverhoging is geschikt voor de Monolith Basic & de Monolith Classic.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | RVS |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 0 cm |
| Product breedte | 34 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Lengte grilloppervlak | 0 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 0 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Monolith Grill verhoger. |
| EAN | 4260228840079 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Ontoepasselijk gebruik. |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Grillplaat verhogen.
Rooster verhogen. |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 0 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t. |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 41 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Verwarming tijd | 0 minuut |
EAN
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Monolith - Large - Grill Verhoger kost € 41,90.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 933,21 voor kamadobarbecues.
Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,50.
Bekijk alle kamadobarbecues.