Yakiniku - Kamado - Large - 19Inch - Houtskool - Kamado Grill - 49cm Grilloppervlak
Productomschrijving
De YAKINIKU LARGE Kamado Solo Basic is het populairste model uit de serie en is ideaal voor iedereen die een Kamado in een buitenkeuken wil integreren of een eigen onderstel heeft. Zonder bijgeleverd onderstel of zijtafels is dit het meest veelzijdige instapmodel voor de LARGE. Met een grilloppervlak van 49 cm verwennen je 6 tot 8 personen met prachtige grillgerechten.
Alle YAKINIKU Kamado's zijn gemaakt van extra dik keramiek gecombineerd met cordieriet, waardoor ze bestand zijn tegen alle weersomstandigheden. Het RVS type 304 zorgt voor een hittebestendige afwerking. De Kamado haalt temperaturen boven 300 °C voor pizzabereiding, maar is net zo geschikt voor low-and-slow op 120–130 °C. Standaard geleverd met aspan, kolenmand, fiberglass afdichting, voorgemonteerd scharnier en schoorsteen met regenhoed.
Geschikt voor: 6-8 personen | Grilloppervlak: 49 cm Materiaal: extra dik keramiek + cordieriet + RVS type 304 Levenslange garantie op keramiek Solo Basic — zonder onderstel en zijtafels Temperatuurbereik: 120–300+ °C Inclusief aspan, kolenmand, fiberglass afdichting en schoorsteen Woodchipper-opening aanwezig (Woodchipper apart verkrijgbaar)Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 49 cm |
| Product breedte | 56 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| Product hoogte | 126.50 cm |
| Product gewicht | 80 kg |
| Lengte grilloppervlak | 49 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 10 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Standaard geleverd met RVS grill rooster, kolenmand, vuurschaal en aspan |
| EAN | 8720364490195 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Levenslang |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij sporen van verkeerd gebruik |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Optionele accessoires: RVS tafelnest Extra grill rooster Pizzasteen Heat deflector Verhoogd rooster Kippenhouder As krabber Multilevel lift Rib racks |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 49 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 69 cm |
| Verpakking hoogte | 87 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 79 kg |
| Verwarming tijd | 20 minuut |
EAN
| EAN | 8720364490195 |
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Yakiniku - Kamado - Large - 19Inch - Houtskool - Kamado Grill - 49cm Grilloppervlak kost € 1.099,00. Het gemiddelde voor kamadobarbecues ligt op € 932,87. Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,50. Bekijk alle kamadobarbecues.