Brisketbbq® Keramische pizza oven hout gestookt 21inch Tafelmodel
Productomschrijving
De 21Inc keramische pizza BBQ is een veelzijdige barbecue die speciaal is ontworpen voor het bereiden van heerlijke pizza's in de buitenlucht. Deze barbecue combineert de voordelen van een traditionele houtgestookte pizzaoven met het gemak en de controle van een moderne barbecue. Hier is een beschrijving van de belangrijkste kenmerken en voordelen van de 21Inc keramische pizza BBQ:
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Mat Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 53 cm |
| Product breedte | 53 cm |
| Product lengte | 53 cm |
| Product hoogte | 53 cm |
| Product gewicht | 40 kg |
| Lengte grilloppervlak | 53 cm |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 1x pizza oven 1x pizza schep |
| EAN | 6090300899804 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 53 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3qe23e3ee3q |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 61 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 40 kg |
| Verwarming tijd | 60 minuut |
EAN
| EAN | 6090300899804 |
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Brisketbbq® Keramische pizza oven hout gestookt 21inch Tafelmodel kost € 350,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 900,12 voor kamadobarbecues. Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,25. Bekijk alle kamadobarbecues.