Big Green Egg - Minimax - Portable Nest (Onderstel)
Productomschrijving
De Portable Nest van Big Green Egg voor de MiniMax zorgt voor de juiste kookhoogte. Zo zet je de MiniMax gemakkelijk naast je tafel. Ideaal voor op een klein balkon, op vakantie of gewoon in je eigen tuin. De Portable Nest heeft een inklapbaar onderstel waardoor je deze gemakkelijk mee kunt nemen. Met behulp van de eenvoudige clips kun je de MiniMax stevig vast zetten. Dit Nest is ook gemaakt van sterk gepoedercoat staan en heeft rubberen beschermers aan de voet.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Kamadobarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 33 cm |
| Product breedte | 40 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product gewicht | 3.5 kg |
| Lengte grilloppervlak | 33 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 6 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 1 onderstel |
| EAN | 0665719120649 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Zie garantie regeling Big Green Egg Europa |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Draagbaar onderstel. Inklapbaar. Verhoger. Standaard. |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 33 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0665719120649 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.50 kg |
| Verwarming tijd | 15 minuut |
EAN
| EAN | 0665719120649 |
Prijsvergelijking kamadobarbecues
De Big Green Egg - Minimax - Portable Nest (Onderstel) kost € 221,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 900,12 voor kamadobarbecues. Kamadobarbecues zijn beschikbaar vanaf € 12,25. Bekijk alle kamadobarbecues.