Productomschrijving
Het barbecue beton verlengstuk grijs is ontworpen om de schoorsteen van uw betonnen barbecue te verlengen en de rookafvoer te verbeteren. Het verlengstuk heeft een afmeting van 30 x 30 x 35 cm (l x b x h), is uitgevoerd in grijs beton en kan indien gewenst worden overschilderd met buitenlatex.Kenmerken barbecue beton verlengstuk grijs:+ Afmetingen (l x b x h): 30 x 30 x 35 cm+ Geschikt voor het verlengen van de schoorsteen van betonnen barbecues+ Perfect passend bij Intergard betonnen barbecues+ Kleur: grijs+ Materiaal: beton+ Geen dure coating nodig+ Overschilderbaar met buitenlatex voor een uniforme uitstraling+ Eenvoudig te plaatsen
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 0 cm |
| Product breedte | 30 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product gewicht | 20 kg |
| Lengte grilloppervlak | 0 cm |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 50x50x50cm |
| EAN | 8718481767528 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ambachtsweg 8, 7641 AA. Wierden, Nederland |
| Breedte grilloppervlak | 55 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 81303035 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verwarming tijd | 5 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Intergard Barbecue beton verlengstuk grijs 30x30x35cm kost € 99,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 345,85 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.