Productomschrijving
Boven een Cobble Stone of zachtjes op gas: rotisserie is een fantastische manier om de Cobb te gebruiken. Ook wel bekend als roosteren aan het spit. De Cobb Rotisserie bestaat uit een dekselverhoger, een draaispit met motor en twee pinnen om het ingrediënt mee vast te zetten. Direct of indirect (met de basisplaat) te gebruiken.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | . |
| Materiaal | Staal |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Product breedte | 35 cm |
| Product lengte | 35 cm |
Opties
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x Cobb Rotisserie. |
| EAN | 6009688702620 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | . |
Overige kenmerken
| MPN (Manufacturer Part Number) | 702620 |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 322 mm |
| Verpakking hoogte | 163 mm |
| Verpakking lengte | 326 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.49 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Cobb Rotisserie kost € 119,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,33 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.