€ 26,99
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Start je barbecue in geen tijd op met deze handige houtskoolstarter.
Vul deze starter onderin met papier en bovenin met kolen. Laat het papier vuur vatten, door een optimale ventilatie gloeien uw kolen in een mum van tijd!
Doorsnede 17 cm Hoogte: 27 cm Breedte incl. handvat 27.2 cm Met houten grip
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product gewicht | 840 g |
Opties
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Kolenstarter |
| EAN | 4034127600603 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Heidplackenweg, 26209 Hatten, Duitsland. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60060 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 182 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Haushalt 60060 - Briketten startset - metalen kost € 26,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 333,25 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.