Starie® Luxe Elektrische Barbecue - BBQ - Staand model - Ook voor op de Camping
Productomschrijving
Deze elektrische barbecue van het merk Excellent Electrics heeft 2 zijtafels, een warmhoud rooster en een extra plateau onder de barbecue. De barbecue is circa 87cm breed en 46cm diep. De hoogte van de gehele barbecue is ongeveer 86cm.
Product informatie:
- Merk: Excellent Electrics
- Type: Elektrische Barbecue
- Voeding: 230V ~ 50Hz
- Vermogen: 2000 Watt
- Kleur: zwart
- Incl. traploos verstelbare hitte instel knop
- Afmeting product: ca. 87cm breed x 46cm lang x 86cm hoog
- Afmeting verpakking: ca. 13cm lang x 50cm breed x 37,5cm hoog
- Gewicht: ca. 4,7 KG
- CE goedgekeurd
- Garantie: 1 jaar op productiefouten (excl. breuk, vochtschade, overbelasting of verkeerd gebruik)
Let op: er moet altijd een laagje water in de bak staan zodat het vet niet verbrand en aankoekt aan de bodemplaat. Bij speklappen wat zilverpapier onder de grill leggen. Want als er te veel vet op de hitte elementen valt dan kan er wellicht een vlam ontstaan.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | NTB |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | RVS |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 40 cm |
| Lengte grilloppervlak | 40 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 12 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 2 |
| Verpakkingsinhoud | 1x BBQ |
| EAN | 6097109499471 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | verwarmen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 40 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Ja |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BNFF1 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Elektrische barbecue |
| Verwarming tijd | 3 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6097109499471 |
Prijsvergelijking elektrische barbecues
De Starie® Luxe Elektrische Barbecue - BBQ - Staand model - Ook voor op de Camping kost € 44,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 252,93 voor elektrische barbecues. Elektrische barbecues zijn beschikbaar vanaf € 9,90. Bekijk alle elektrische barbecues.