Productomschrijving
Plancha C 80 + Gesloten Sokkel
Een Plancha C 80 + Gesloten Sokkel bestaat uit drie delen: een sokkel met daarop een vuurschaal 80cm, afgewerkt met een bakplaat bovenaan. Deze vuurschaal op sokkel kan je gebruiken als warmtebron of om heerlijke gerechten op te maken.
EAN-Code: 5407006930006
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Staal |
| Type houtskoolbarbecue | Grillring |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Sokkel met vuurschaal en bakplaat (placha) |
| EAN | 5407006930006 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Roestvorming |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 001.01.00.001 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 80 cm |
| Verpakking hoogte | 105 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 75 kg |
| Verwarming tijd | 30 minuut |
EAN
Prijsvergelijking grillringen
De Outdoor Campus PIO 80 MET PLANCHA + PODEST 80 - Vuurschaal op sokkel kost € 1.177,70.
Het gemiddelde voor grillringen ligt op € 884,74.
Grillringen zijn beschikbaar vanaf € 7,95.
Bekijk alle grillringen.