€ 23,99
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Een compacte, mini barbecue. Deze barbecue is gemaakt van roestvrij staal. Snel en eenvoudig op te zetten door de poten uit te klappen. Zeer geschikt om mee te nemen tijdens het reizen.
Eigenschappen:
Staal
Zwart
18x15.5x15.5cm (mini)
Met houten handvatten
Makkelijk mee te nemen
Houtskool
Geniet deze zomer waar je ook bent van de smaken van een barbecue!
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Staal |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 15.50 cm |
| Product breedte | 15.50 cm |
| Product lengte | 15.50 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product gewicht | 2 kg |
| Lengte grilloppervlak | 15.50 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 5 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | 1x Mini Barbecue 18x15.5x15.5cm Met Handvatten |
| EAN | 8712442698623 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Bakken en opwarmen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Larserpoortweg 10, 8218 NK Lelystad |
| Breedte grilloppervlak | 15.50 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 23365180 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verwarming tijd | 20 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Mini Barbecue - Balkon - Terras - Tuin BBQ - Tafel Barbecue - 18x15.5x15.5cm - Staal - Zwart - Houten Handvatten kost € 23,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 341,77 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.