Intergard Betron nr.5 Houtskoolbarbecue
Productomschrijving
Barbecue beton van 200cm hoog, 120cm breed en 65cm diep. Gewicht ruim 430kg en kan ook als tuinhaard gebruikt worden. Snel en eenvoudig te monteren. Inclusief grillrooster.
+ Hoogte 200cm, breedte 120cm, diepte 65cm
+ Gewicht 430kg
+ Inclusief grillrooster van 55x35cm, in hoogtes verstelbaar
+ Geen dure quartz coating nodig
+ Inclusief bouwtekening, eenvoudig op te bouwen
+ Te combineren met allerlei barbecue accessoires.
+ Hoogte 200cm, breedte 120cm, diepte 65cm
+ Gewicht 430kg
+ Inclusief grillrooster van 55x35cm, in hoogtes verstelbaar
+ Geen dure quartz coating nodig
+ Inclusief bouwtekening, eenvoudig op te bouwen
+ Te combineren met allerlei barbecue accessoires.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Rood |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 0 cm |
| Product breedte | 120 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product gewicht | 450 kg |
| Lengte grilloppervlak | 55 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 10 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 50x50x50cm |
| EAN | 8718481760543 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ambachtsweg 8, 7641 AA. Wierden, Nederland |
| Breedte grilloppervlak | 55 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 82001206 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 450 kg |
| Verwarming tijd | 5 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718481760543 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Intergard Betron nr.5 Houtskoolbarbecue kost € 599,00. Het gemiddelde voor houtskoolbarbecues ligt op € 335,92. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.