Excellent Electrics Elektrische Barbecue - Grilloppervlak (LxB) 36x24 cm - 2000W - Zwart
Productomschrijving
Product informatie:
- Merk: Excellent Electrics
- Type: Elektrische Barbecue
- Voeding: 230V ~ 50Hz
- Vermogen: 2000 Watt
- Kleur: zwart
- Incl. traploos verstelbare hitte instel knop
- Afmeting product: ca. 87cm breed x 46cm lang x 86cm hoog
- Afmeting verpakking: ca. 13cm lang x 50cm breed x 37,5cm hoog
- Gewicht: ca. 4,7 KG
- CE goedgekeurd
- Garantie: 1 jaar op productiefouten (excl. breuk, vochtschade, overbelasting of verkeerd gebruik)
Let op: er moet altijd een laagje water in de bak staan zodat het vet niet verbrand en aankoekt aan de bodemplaat. Bij speklappen wat zilverpapier onder de grill leggen. Want als er te veel vet op de hitte elementen valt dan kan er wellicht een vlam ontstaan.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Grillring |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 0 cm |
| Product breedte | 87 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product gewicht | 4.7 kg |
| Lengte grilloppervlak | 36 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 6 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Elektrische Barbecue |
| EAN | 8711295083921 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | schade door eigen toedoen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | 2 zijvleugels, windscherm, afkoelrooster |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Distelweg 88, 1031 HH, Amsterdam, Nederland |
| Breedte grilloppervlak | 24 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DS08393 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Elektrische barbecue |
| Verpakking breedte | 377 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 516 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.78 kg |
| Verwarming tijd | 1 minuut |
EAN
| EAN | 8711295083921 |
Prijsvergelijking elektrische barbecues
De Excellent Electrics Elektrische Barbecue - Grilloppervlak (LxB) 36x24 cm - 2000W - Zwart kost € 42,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 252,93 voor elektrische barbecues. Elektrische barbecues zijn beschikbaar vanaf € 9,90. Bekijk alle elektrische barbecues.
Meer van Excellent Electrics