Productomschrijving
Elektrische barbecue (staand model) Een elektrische barbecue met 2 zijtafels en extra plateau op voet. Afmeting: .lengte: 87cm, .diepte: 46cm, .hoogte: 86cm. 30V / 50Hz.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Grillring |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 46 cm |
| Product breedte | 46 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Product hoogte | 87 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Lengte grilloppervlak | 46 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 20 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Ja |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Ja |
| Met zijbrander | Ja |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | barbecue |
| EAN | 8720572434400 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 46 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Indicatielampje | Ja |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 897987 |
| Met drukregelaar | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Elektrische barbecue |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| Verwarming tijd | 10 minuut |
EAN
Prijsvergelijking elektrische barbecues
De Elektrische barbecue - BBQ - Barbecue - Grill - Uitklapbare barbecue - Grillplaat - Oven - BBQ met wielen - PRO LINE - LIMITED EDITION kost € 44,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 252,93 voor elektrische barbecues.
Elektrische barbecues zijn beschikbaar vanaf € 9,90.
Bekijk alle elektrische barbecues.