Cobb - Pizzasteen - Cordieriet
€ 39,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bijzondere kenmerken
Met de Cobb pizzasteen bak je heerlijke steenovenpizza’s met een knapperige korst. De Cobb pizzasteen is gemaakt van het mineraal cordieriet dat bestand is tegen thermische schok. Omdat de steen poreus is, trekt de steen het vocht uit het deeg, wat zorgt voor een knapperige pizzabodem. De pizzasteen wordt gebruikt in combinatie met het Cobb rooster en de basisplaat.
Naast pizza’s kunnen ook flammkuchen en brood op de pizzasteen gebakken worden.
De Cobb pizzasteen kan gebruikt worden op alle Cobb modellen.
• Ø 27.5 cm
• 2.5cm hoog
• Gewicht: 1.26 kg
• Materiaal: cordieriet
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | wit |
| Geschikt voor locatie | Op tafel |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 27.50 cm |
| Product breedte | 27 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Lengte grilloppervlak | 27.50 cm |
Opties
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |



