Barbecue - Barbe-Grill Instant - Houtskool - Compleet
Productomschrijving
Een kant-en-klare barbecue. Kan direct worden gebruikt. Deze houtskoolbarbecue bestaat uit een aluminium schaal, compleet met houtskoolbriketten en aanmaakblokjes. Enkel aansteken en dan is deze barbecue klaar voor gebruik. Ideaal voor op de camping, tijdens de picknick of aan de waterkant. Goed voor ongeveer twee uur barbecueplezier, door het gebruik van briketten. Na gebruik kan deze bbq worden weggegooid.
- Zeer compacte barbecue voor eenmalig gebruik
- Klaar voor gebruik, mede door de bijgevoegde briketten en aanmaakblokjes
- Ideaal voor op de camping, tijdens een picknick of aan de waterkant
- Goed voor ruim 2 uur barbecue plezier
- Afmetingen (lxbxh): 32 x 26 x 6 centimeter
- Zeer compacte barbecue voor eenmalig gebruik
- Klaar voor gebruik, mede door de bijgevoegde briketten en aanmaakblokjes
- Ideaal voor op de camping, tijdens een picknick of aan de waterkant
- Goed voor ruim 2 uur barbecue plezier
- Afmetingen (lxbxh): 32 x 26 x 6 centimeter
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Aluminium |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 26 cm |
| Product breedte | 36 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product gewicht | 500 g |
| Lengte grilloppervlak | 32 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 4 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | 1 instant bbq |
| EAN | 8713058138787 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | 1 instant bbq |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 26 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8108146 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.87 kg |
| Verwarming tijd | 20 minuut |
EAN
| EAN | 8713058138787 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Barbecue - Barbe-Grill Instant - Houtskool - Compleet kost € 13,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,65 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.