€ 26,95
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
verhoger voor uw Yakiniku
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | neutraal |
| Materiaal | RVS |
Afmetingen
| Product breedte | 35 cm |
| Product lengte | 35 cm |
Opties
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Barbecue accessoire |
| EAN | 7101424856891 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en Breekschade / Verkeerd Gebruik |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Yakiniku - Lange Reksestraat 19B - 4538 AZ - Teurneuzen - Nederland - [email protected] - 088 688 0600 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 140021 |
| Taal handleiding | Duits |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 320 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De 14" Extra verhoogd rooster kost € 26,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 333,25 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.