YAKINIKU - Ronde Shichirin BBQ - Tafelgrill - Hibachi - Japanse BBQ Grill - Keramische Japanese Yakitori Grill - Geschikt Voor Binchotan Houtskool - 2 t/m 6 Personen - Grilldoorsnede 29.8 cm
Productomschrijving
De YAKINIKU Ronde Medium Shichirin is een authentieke Japanse tafelgrill die de sfeer van een gezellig diner in Japan naar je eigen keuken of tuin brengt. Vergelijkbaar met gourmetten nemen vrienden en familie samen plaats rond de grill, waarbij iedereen zijn of haar eigen eten bereidt. De grill is geschikt voor 2 tot 6 personen.
De Shichirin is gemaakt van keramiek met een geglazuurde buitenkant die zorgt voor een stijlvol, glanzend zwart uiterlijk én eenvoudige reiniging. De grill bereikt temperaturen tot 900 °C — perfect voor korte, intense bereidingen. Dankzij het gebruik van binchotan houtskool krijg je een vrijwel rookloze verbranding en een subtiele, authentieke smaak aan je gerechten. Geschikt voor gebruik met binchotan houtskool, briketten of regulier houtskool (uitsluitend buiten te gebruiken). Standaard geleverd met RVS rooster en bamboe onderzetter.
Geschikt voor: 2-6 personen Materiaal: keramiek met geglazuurde buitenkant Afmetingen: 34,5 x 34,5 cm | Hoogte: 17 cm Temperatuur: tot 900 °C Geschikt voor binchotan, briketten en houtskool — uitsluitend buiten Inclusief RVS rooster en bamboe onderzetterSpecificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Keramiek |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 30 cm |
| Product breedte | 34 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product gewicht | 10.6 kg |
| Lengte grilloppervlak | 300 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 4 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Standaard geleverd met RVS grillrooster, draagbaar onderstel en bamboe onderzetter |
| EAN | 8720364490720 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij sporen van verkeerd gebruik |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Open grillen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Yakiniku - Lange Reksestraat 19B - 4538 AZ - Teurneuzen - Nederland - [email protected] - 088 688 0600 |
| Breedte grilloppervlak | 30 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 421 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 421 mm |
| Verpakkingsgewicht | 12.82 kg |
| Verwarming tijd | 40 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720364490720 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De YAKINIKU - Ronde Shichirin BBQ - Tafelgrill - Hibachi - Japanse BBQ Grill - Keramische Japanese Yakitori Grill - Geschikt Voor Binchotan Houtskool - 2 t/m 6 Personen - Grilldoorsnede 29.8 cm kost € 199,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 338,00 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.