Weber® Smoking Poultry Blend
Productomschrijving
Weber - Smoking Poultry Blend.
Weber Smoking Poultry Blend. Weber heeft een breed assortiment producten voor gas-, houtskool- en elektrische barbecues. De producten zijn van hoogwaardige kwaliteit. Of u nu beginnend barbecuer bent of vaker barbecuet, bij Weber bent u aan het juiste adres!
Uit onze collectie BBQ & koken. Weber - Smoking Poultry Blend, dit komt uit het assortiment Bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangegeven.Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | RVS |
Afmetingen
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product gewicht | 0.7 kg |
Opties
| Inclusief wielen | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 700 gr Poultry Smoking Blend houtsnippers |
| EAN | 0077924083686 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 2800 Mechelen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17833 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 173 mm |
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Verpakking lengte | 310 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0077924083686 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Weber® Smoking Poultry Blend kost € 16,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 344,51 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.