Weber Bar-B-Kettle Houtskoolbarbecue - 47 cm - Zwart
Productomschrijving
De klassieke kogelbarbecue in al zijn eenvoud, met een 47 cm grilloppervlak.
Bar-B-Kettle Houtskoolbarbecue Ø 47 cm
Grilloppervlak: Ø 47 Dekselgreep met hitteschild: voor een veilig gebruik van de barbecue Porselein geëmailleerde deksel en kuip Porselein geëmailleerde deksel en kuip Glasvezel versterkte handgreep: hitte- en weersbestendig Drie verbeterde ventilatieroosters in de kuip en één ventilatierooster in het deksel voor eenvoudige temperatuurregeling Scheurvaste en weersbestendige wielen: voor een veilige verplaatsing van de barbecue Twee houtskoolrails: ideaal voor de indirecte grillmethode Aan de binnenkant vastgelaste dekselhaak: om het deksel aan de kuip te hangen. De poten bevatten een ‘Push-Pin’ systeem voor extra stabiliteitWeber
Het merk Weber is de absolute marktleider op het gebied van barbecues. Dit komt door de kwaliteit die Weber aan zijn houtskoolbarbecues, gasbarbecues, rookovens en barbecue-accessoires geeft. Weber heeft al meer dan 60 jaar ervaring in het maken van de beste barbecues en deze ervaring is overal in terug te zien. Weber biedt een unieke en zorgeloze barbecue beleving.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Black |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Kogelbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 25 cm |
| Product breedte | 59 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Product hoogte | 89 cm |
| Product gewicht | 9 kg |
| Lengte grilloppervlak | 47 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 6 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | Weber BBQ Handleiding Grillrooster Brikettenmaatbeker |
| EAN | 0077924003202 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 0 |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Het prijsbewuste, toegankelijke model van het gerenommeerde merk Weber overtuigt met alle kwaliteits- en veiligheidskenmerken van een Weber®-barbecue en warmt goed op. Waarom is dit iets voor jou? Als u er genoeg van heeft dat tijdens het barbecueë |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 2800 Mechelen |
| Breedte grilloppervlak | 47 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1231004 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 515 mm |
| Verpakking hoogte | 380 mm |
| Verpakking lengte | 520 mm |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| Verwarming tijd | 0 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0077924003202 |
Prijsvergelijking kogelbarbecues
De Weber Bar-B-Kettle Houtskoolbarbecue - 47 cm - Zwart kost € 141,40. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 152,50 voor kogelbarbecues. Kogelbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 15,95. Bekijk alle kogelbarbecues.