€ 179,90
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Mooie BBQ set met een VUUR LAB.® buiten kookkachel (tot 6 personen).
Deze BBQ set wordt geleverd met een mooie bakplaat, deze bakplaat kun je tevens gebruiken als deksel.
Met deze leuke BBQ buitenkook-set kan je gelijk aan de slag om heerlijke gerechten te bereiden. Ideaal voor in de tuin, naar de camping of neem de BBQ | buiten kookkachel op reis in je camper.
Maak zelf de lekkerste gerechten klaar samen met je gezin.
Iedereen kan meedoen.
Sappige burgers met gegrilde groenten en zoete aardappel frietjes Huisgemaakte wraps gevuld met bonen, gehakt en kaas. Pannenkoekjes van de bakplaat, hartig of zoet Kijk op de site voor de lekkerste recepten.
Kijk ook bij de andere BBQ accessoires om je set nog completer te maken: Je kan onder andere kiezen uit een brikettenrooster, heksenketel, stalen plancha, bakplaat, grill rooster, stoere dekens, bbq handschoenen of de Western Red Cedar rookplankjes.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | mat zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 36 cm |
| Product breedte | 36 cm |
| Product lengte | 127 cm |
| Product hoogte | 127 cm |
| Product gewicht | 6.2 kg |
| Lengte grilloppervlak | 36 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 6 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| Verpakkingsinhoud | 1x BBQ buiten kookkachel, bakplaat met oren (is tevens de deksel) .
Wordt geleverd met een houten lepel van 48 cm lang. |
| EAN | 7141266478707 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet hoger dan 800 graden stoken iv beschadiging van de verfcoating. Slow cooking is ons advies |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Geschikt voor 2 tot 5 personen, tevens geschikt om als buiten kookkachel te gebruiken
LET OP! alleen voor buitengebruik |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 36 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Verwarming tijd | 25 minuut |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De VUUR LAB.® BBQ Buiten kookkachel-set Ø36 met bakplaat en houten lepel kost € 179,90.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 333,51 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.