Productomschrijving
Deze luxe BBQ van Vaggan heeft een ruim grill-oppervlak van Ø 44.5cm Mooi afgewerkt en erg stabiel Met een voorraadrek aan de onderkant Makkelijk verrijdbaar door de twee grote wielen en een kleiner volgwiel Met RVS ventilatierooster De hoogte tot aan het rooster bedraagt 93cm Gewicht: 8.4 kg
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Product breedte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product gewicht | 10.50 kg |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| EAN | 8719987033285 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 4 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DS03328 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10.50 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Vaggan Houtskool barbecue Ø 48cm kost € 107,74.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,33 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.