€ 2.699,00
- 1 - 2 weken
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Op veler verzoek introduceert Metaalenzo de TITAN “Big Chef Granite”. De buitenkeuken met misschien wel het mooiste blad in de markt. Deze buitenkeuken is voorzien van 4 centimeter dik geïmpregneerd graniet met afgewerkte rand.
De vertrouwde stalen constructie zorgt voor een onverwoestbare combinatie. Het staal is voorzien van primer en matzwarte poedercoating, oftewel dubbellaagse coatingkwaliteit..
De buitenkeuken wordt geleverd zonder Kamado BBQ
Specificaties
Algemene kenmerken
Afmetingen
| Product lengte | 210 cm |
| Product hoogte | 93 cm |
Opties
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal wielen | 4 |
| EAN | 6096116368398 |
Overige kenmerken
| Product diepte | 72 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type buitenkeuken | Houtskool |
| Verpakkingsgewicht | 360 kg |
| Verrijdbaar | Ja |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De The Big Chef Graniet- Type 2- Graniet Donker- Uitsparing Links kost € 2.699,00.
Het gemiddelde voor houtskoolbarbecues ligt op € 335,98.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.