€ 19,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Summertime Big Wheels World auto. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. U kunt niet kiezen, maar ontvangt en willekeurige uitvoering.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2001339 |
| EAN | 8712051040141 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 0.18 kg |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 010 cm |
| Schaal | . |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| eWaste | Nee |
EAN