Productomschrijving
Square 85 - 850x425
De tuinhaard Square 85 zorgt voor extra warmte, sfeer en gezelligheid in uw tuin of op uw terras. Het bovenste deel kan in de gewenste richting gedraaid worden.
EAN-Code: 5407006931461
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | roestkleur |
| Materiaal | Staal |
Afmetingen
| Product breedte | 42.50 cm |
| Product lengte | 42.50 cm |
| Product hoogte | 85 cm |
Opties
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| EAN | 5407006931461 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakkingsgewicht | 71 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Square 85 - 850x425 kost € 1.064,50.
Het gemiddelde voor houtskoolbarbecues ligt op € 337,25.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.