Petromax - Vonkenvanger voor Loki
Productomschrijving
Vonkenvanger voor de Petromax Loki2 houtkachel
Geschikt voor de houtkachels:
Petromax Loki 1 en 2 Anevay Frontier RobensSpecificaties:
Geschikt voor schoorsteenpijp met een diameter van 60 mm Afmetingen (buitenste maten) 12 x 12 x 21 cm Gewicht: 350 gramDe vonkenvanger zorgt ervoor dat vonken vanuit de schoorsteen van je houtkachel niet op je tentdak vallen. De vonken blijven door het raster binnen de schoorsteen en vliegen pas naar buiten als ze zijn opgebrand.
Perfect voor bescherming van je tentdak of als je de houtkachel gebruikt in de buurt van brandbare objecten.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
Afmetingen
| Product lengte | 21 cm |
| Product hoogte | 55 cm |
Opties
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Petromax Vonkenvanger voor Loki |
| EAN | 4250435701928 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PX LKX |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type buitenkeuken | Houtskool |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4250435701928 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Petromax - Vonkenvanger voor Loki kost € 35,45. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,33 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.