Productomschrijving
Het Hangende Grillrooster 50cm van Petromax is de perfecte aanvulling op de driepoot van Petromax. De grillrooster kan eenvoudig worden bevestigd aan de driepoot. Gebruik dit grillrooster om heerlijke steaks en groentes te grillen boven het open vuur. Ware BBQ Meesterschap ervaar je met het grillrooster in combinatie met de driepoot.
Het grillrooster is gemaakt van staal en heeft een diameter van 50cm.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
Afmetingen
| Product lengte | 50 cm |
| Product hoogte | 55 cm |
Opties
| Inclusief deksel | Ja |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Petromax Hangende Grillrooster 50cm |
| EAN | 4250435730850 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PX H-GRATE-50 |
| Taal handleiding | Frans |
| Type buitenkeuken | Houtskool |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Petromax - Hangende Grillrooster 50cm kost € 47,48.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,33 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.