Outwell Camon Vuurschaal
Productomschrijving
Outwell Camon fire pit
• de voet kan gedemonteerd worden
• gemakkelijk schoon te maken
Specificaties: • Diameter: 72 cm
• Hoogte: 21 cm
• Gewicht: 4,69 kg
• Materiaal: Staal
• Kleur: Zwart
De Outwell camon fire pit is een unieken moderne vuurplaats. Door het gelikte zwarte uiterlijk staat deze vuurschaal echt als een blikvanger. Deze vuurschaal is ideaal voor de kouderen dagen. Geniet nu van een heerlijk kampvuur. Met een driepoot en grill rooster kun je van deze vuurschaal een perfecte vuurschaal maken.
Kenmerken canon vuurplaats: • Geen montage nodig• de voet kan gedemonteerd worden
• gemakkelijk schoon te maken
Specificaties: • Diameter: 72 cm
• Hoogte: 21 cm
• Gewicht: 4,69 kg
• Materiaal: Staal
• Kleur: Zwart
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Staal |
Opties
| Inclusief onderstel | Ja |
Productinformatie
| EAN | 5709388076540 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 720 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 750 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.82 kg |
EAN
| EAN | 5709388076540 |
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Outwell Camon Vuurschaal kost € 109,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,25 voor houtskoolbarbecues. Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle houtskoolbarbecues.