€ 2.145,00
- 1 - 2 weken
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
OFYR Mise en Place Tafel 65 Pro Corten / Keramiek Donker Grijs
De OFYR Mise en Place Table 65 PRO Corten 65 is ideaal om direct naast uw kookeenheid eten voor te bereiden. Deze tafel is eenvoudig te verplaatsen naar elke gewenste locatie in uw tuin. Het compacte design is 65 x 65 cm groot en biedt voldoende werkruimte. De snijplank is verkrijgbaar in teakhout en donkergrijs keramiek. De snijplank van teakhout moet na gebruik binnen worden opgeborgen, maar de snijplank van keramiek kan altijd buiten blijven.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Keramiek |
| Product lengte | 65 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Product diepte | 67 cm |
| Product hoogte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 65 cm |
| Verpakking hoogte | 89 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Verpakkingsgewicht | 77 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De OFYR Mise en Place Table Corten 65 PRO Donkergrijs kost € 2.145,00.
Het gemiddelde voor houtskoolbarbecues ligt op € 341,77.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.