€ 3.115,15
- 1 - 2 weken
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De OFYR Island Black 100 Teak Wood is een robuuste, complete buitenkeuken die het plezier van een open vuur combineert met de functionaliteit van buiten koken. Dit meubel is voorzien van een kegelvormige vuurschaal met een brede, platte bakring, de plancha, waarop u voor een grote groep gasten tegelijk kunt grillen en bakken.
Materiaal: Solide basis van zwart gecoat staal met een werkblad van teakhout. Kookoppervlak: Plancha bakring met een diameter van bijna één meter. Werkhouding: Totale hoogte van 100 cm voor een comfortabele kookhoogte. Opslag: Geïntegreerde opslagruimte in het onderstel voor haardhout. Onderhoud: De stalen kookplaat dient regelmatig te worden ingeolied. Let op: Het teakhouten werkblad is niet volledig weerbestendig en kan na gebruik het beste op een droge plek bewaard worden. Plaatsing: Zwaar en robuust meubel, bedoeld voor een vaste plek (zonder wieltjes).
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | RVS |
| Type houtskoolbarbecue | Grillring |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 100 cm |
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 145 cm |
| Product hoogte | 101 cm |
| Product gewicht | 167 kg |
| Lengte grilloppervlak | 100 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 50 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Ja |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Onderstel, ring, bowl, werkblad |
| EAN | 6011400944928 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen uitzondering |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | Naast de grote Grillring tevens een mooi werk/snij gedeelte |
| Breedte grilloppervlak | 100 cm |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 746484931 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 135 cm |
| Verpakkingsgewicht | 167 kg |
| Verwarming tijd | 30 minuut |
EAN
Prijsvergelijking grillringen
De OFYR Island Black 100 Teak Wood kost € 3.115,15.
Het gemiddelde voor grillringen ligt op € 840,39.
Grillringen zijn beschikbaar vanaf € 7,90.
Bekijk alle grillringen.