€ 2.245,00
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De OFYR Classic 100 PRO - Corten combineert de sfeer van een vuurschaal met de functionaliteit van een complete buitenkeuken. Dit PRO-model is voorzien van wielen en een teakhouten handgreep voor eenvoudige verplaatsing. Met een grilloppervlak van 100 cm in diameter is dit model geschikt voor het bereiden van maaltijden voor grotere groepen.
Multifunctioneel ontwerp: Vuurhaard en kooktoestel met brede bakplaat voor bakken, grillen en wokken. Grilloppervlak diameter: 100 cm. Totale hoogte: 101 cm voor een comfortabele werkhoogte. Basis en vuurschaal van cortenstaal, dat een weerbestendige beschermlaag ontwikkelt. Kookplaat van zwart staal met uitstekende warmtegeleiding. Eenvoudig te verplaatsen dankzij ingebouwde wielen en een teakhouten handgreep. Basis biedt ruimte voor houtopslag.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
Opties
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Model OFYR Classic Corten 100 PRO
Dikte bakplaat 12 mm
Dikte staal kegel 3 mm
Diepte kegel 25 cm
Afmetingen sokkel 75 x 50 cm
Hoogte kegel 25 cm
Diameter vuurschaal 100 cm
Gewicht sokkel 38 Kg, kegel 25 Kg, bakplaat 59 Kg |
| EAN | 6011409958971 |
Fabrieksgarantie
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Aanvullende functies | De OFYR Classic 100 PRO biedt alle voordelen van de OFYR Classic met het toegevoegde gemak van een handgreep en wielen. De kookeenheid is eenvoudig te verplaatsen. De handgreep is gemaakt van teakhout. Verkrijgbaar in 100 cm diameter in Corten staal |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 101 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
| Verpakkingsgewicht | 130 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De OFYR Classic 100 PRO - Corten kost € 2.245,00.
Het gemiddelde voor houtskoolbarbecues ligt op € 341,77.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.