€ 159,40
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De Napoleon gietijzeren plancha is een dichte bakplaat die is ontworpen om een deel van het standaard grillrooster van uw Napoleon barbecue te vervangen. Dit accessoire, uit de categorie BBQ accessoires, maakt uw barbecue veelzijdiger en is ideaal voor het bereiden van kleine ingrediënten zoals groenten, garnalen of eieren, maar ook voor het dichtschroeien van vlees.
Gemaakt van geëmailleerd gietijzer, bekend om zijn vermogen om warmte zeer goed en lang vast te houden. Zorgt voor stabiele en gelijkmatige hitte voor optimale bakresultaten. De emaille toplaag beschermt het gietijzer tegen roest en vergemakkelijkt het schoonmaken. Dankzij de dichte plaat blijven sappen en vetten op de plaat liggen, wat zorgt voor sappiger vlees met een vollere smaak. Compatibel met de Napoleon Freestyle-, Rogue (PRO)-, Prestige (PRO)-, BILEX- & 500/700-series.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
Fabrieksgarantie
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1770629162560360 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type barbecue | Gasbarbecue |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
EAN
Prijsvergelijking gasbarbecues
De Napoleon Gietijzeren Plancha kost € 159,40.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 506,18 voor gasbarbecues.
Gasbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 7,69.
Bekijk alle gasbarbecues.