€ 48,75
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Roestvrijstalen binnenschaal voor de LotusGrill Mini, voor wanneer je oude schaal aan vervanging toe is.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor locatie | Balkon |
| Materiaal | Metaal |
| Inclusief hoes | Ja |
Afmetingen
| Product breedte | 29.20 cm |
| Product lengte | 29.20 cm |
| Product hoogte | 10.50 cm |
| Product gewicht | 500 g |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Nee |
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
Productinformatie
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 0 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheingönheimer Weg 3-5, D-67117 Limburgerhof, Duitsland |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G-EI-28 |
| Taal handleiding | Engels |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 292 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 292 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Verwarming tijd | 3 minuut |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De LotusGrill Mini Binnenschaal rvs kost € 48,75.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 333,52 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.