Houtskool barbecue - Camping BBQ - Tafel BBQ - Barbecue - Barbeque - Zwart
Productomschrijving
Zin in een gezellige barbecue waar en wanneer jij wilt? Met deze draagbare houtskool BBQ geniet je moeiteloos van heerlijk gegrild eten, of je nu in de tuin zit, op het balkon ontspant of onderweg bent naar de camping. Deze compacte tafel BBQ combineert gebruiksgemak met verrassend veel grillmogelijkheden, zodat je altijd en overal kunt genieten van een perfecte cookout.
Altijd en overal barbecueën - Wil je eenvoudig grillen waar je maar wilt? Deze draagbare barbecue is perfect voor gebruik in de tuin, op het balkon, het strand, tijdens een picknick of op de camping. Dankzij het compacte formaat en het opvouwbare ontwerp neem je deze tafel BBQ moeiteloos overal mee naartoe.
Compact formaat, maximale grillcapaciteit voor 6 personen - Ondanks zijn compacte formaat beschikt deze barbecue over een verrassend groot grilrooster en een warmhoudrooster. Hierdoor kun je tegelijkertijd vlees, vis en groenten bereiden voor minimaal 6 personen. Het extra bovenrooster is ideaal om gerechten warm te houden, zodat je alles tegelijk kunt serveren.
Optimale temperatuurregeling - Met de geïntegreerde regelbare luchtinlaat en ventilatierooster in het deksel regel je eenvoudig de luchttoevoer en temperatuur. Of je nu langzaam wilt garen of snel wilt grillen, je hebt altijd volledige controle over het barbecueproces.
Duurzaam en hittebestendig ontwerp - De barbecue is gemaakt van stevig koudgewalst metaal en voorzien van een porselein geëmailleerde coating. Dit zorgt voor een lange levensduur en hittebestendigheid tot 600°C. Het grillrooster zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en voorkomt aanbakken.
Gebruiksvriendelijk en veilig - De hittebestendige handvatten maken het mogelijk om de barbecue veilig te verplaatsen. De stabiele, inklapbare poten zorgen voor een stevige plaatsing en maken het opbergen en vervoeren extra eenvoudig.
Voordelen: Compacte tafel BBQ voor tuin, balkon, strand en camping Opvouwbaar ontwerp, eenvoudig mee te nemen Groot grillrooster voor extra grillruimte (Tot 6 personen) Bovenrooster om eten warm te houden Ventilatiesysteem voor temperatuurcontrole Hittebestendig tot 600°C Stevig en duurzaam materiaal Lichtgewicht en gebruiksvriendelijk Hittebestendige handvatten
Technische specificaties: Materiaal: metaal, porseleinemaille coating Kleur: zwart Gewicht: 3.6 kg Totale afmetingen: 59 x 43 x 39 cm Afmetingen deksel: 47 x 34 x 12 cm Grillrooster: 45 x 32 cm Bovenrooster: 38.5 x 19 cm Beenlengte: 15 cm Hittebestendigheid: 600°C Hoogte grillrooster: 25 cm Handgrepen: 15 x 10 x 2.5 cm (zijkant), 17 x 8 x 2.5 cm (voorkant)
Leveringsomvang: 1 x draagbare tafelgrill barbecue Montagehandleiding
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor locatie | Onderweg |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Kogelbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 1 cm |
| Product breedte | 59 cm |
| Product lengte | 43 cm |
| Product hoogte | 39 cm |
| Product gewicht | 3.6 kg |
| Lengte grilloppervlak | 28 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 10 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Nee |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | - 1 x tafel bbq - Montagehandleiding |
| EAN | 8720618709981 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 42 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.60 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720618709981 |
Prijsvergelijking kogelbarbecues
De Houtskool barbecue - Camping BBQ - Tafel BBQ - Barbecue - Barbeque - Zwart kost € 49,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 152,22 voor kogelbarbecues. Kogelbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 15,95. Bekijk alle kogelbarbecues.