€ 57,50
- Uiterlijk 27 maart in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit BBQ grillrooster is geschikt als uitbreiding voor de Goldstream vuurkorf. Maak een (kamp)vuurtje en zodra het vuur heet genoeg is plaats je eenvoudig het BBQ grillrooster op de vuurkorf.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Staal |
| Type houtskoolbarbecue | Open grillbarbecue |
Afmetingen
| Product breedte | 42 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
Opties
Productinformatie
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Goldstream BBQ grillrooster staal kost € 57,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 335,98 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.