Giant G-System Li-Ion - Elektrische fietsoplader - 36V - 4A - 3pins (544M36V4A-10V) van Giant
Productomschrijving
Originele universele Giant 36Volt acculader met 3-pins connector. Deze snellader is geschikt voor alle Giant 36V accu’s met een 3-pins aansluiting voor de lader. Met een capaciteit van 4A laadt deze lader uw accu snel op. Let u goed op hoeveel pins-aansluiting uw accu heeft voor de lader. Er is namelijk ook een vergelijkbare lader van Giant die een 5-pins aansluiting heeft.
Specificaties Giant lader 36V 4A 3-pins zwart: Voltage: 36V Output: 4A 41.8V (nodig voor 36V accu) Model: GLI180A Aansluiting: 3-pins accu: Li-ion 36V Gewicht: 840 g Kleur: zwart Laadtijd 500 Wh Giant EnergyPack accu: 80% in 2:45 uur (opgave fabrikant) Laadtijd 500 Wh Giant EnergyPack accu: 100% in 5 uur (opgave fabrikant) Input: 200-240V~ 2A 50Hz Garantie: 1 jaar fabrieksgarantie Artikelnummer: 544M36V4A-04 / 544M36V4A-10V EAN: 8720387027378