Eco Yoga Wheel - Gaiam - Riverside
Productomschrijving
Met een Gaiam Eco Yoga Wheel verbeter je flexibiliteit! Het yoga wiel helpt je bij stretchen en haalt de druk van je borst en rug.
Dit accessoire wordt vaak gebruikt tijdens pilates en yoga en het is een leuke toevoeging om een andere vorm van een yoga pose uit te voeren. Omdat de buitenkant van het Yoga Wheel gemaakt is van hetzelfde anti-slip materiaal als Gaiam Yoga matten, zal het yoga wiel niet weg glijden.
Het yoga wiel heeft een diameter van 30 cm en een breedte van 13 cm.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | EVA |
| Product breedte | 13 cm |
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 Eco Yoga wheel |
EAN
| EAN | 0018713629524 |