€ 299,00
- Uiterlijk 3 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Degelijke houtskool barbecue van Frans gietijzer,
Materiaal: ROESTVRIJ STAALKleur: ZWARTAfmetingen: 95 x 110 x 64 cm
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Gietijzer |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product hoogte | 64 cm |
Opties
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Ja |
| Inclusief thermometer | Nee |
| Inclusief verwijderbare aslade | Ja |
| Inclusief luchtrooster | Nee |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Ja |
Productinformatie
| Aantal branders | 0 |
| EAN | 3326880013556 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Cook'in garden Isy Fonte 3 Houtskool Barbecue kost € 299,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 341,77 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 3,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.