BBQ Houtskool ø47 cm | Barbeceu met wielen, thermometer & luchtrooster
Productomschrijving
✅ Grillrooster Ø47 cm
✅ Verrijdbaar
✅ Inclusief thermometer en luchtrooster
Ronde houtskool barbecue met thermometer en ventilatierooster in de deksel van het merk BBQ Collection heeft 2 wielen, voorraadrekje en een opvang schaal voor as.
Product informatie:
Let op!
De barbecue moet nog wel in elkaar gezet worden.
Afmeting barbecue na montage:
Deze BBQ is CE goedgekeurd
Garantie: 6 maanden op productiefouten
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor locatie | Tuin |
| Materiaal | Metaal |
| Type houtskoolbarbecue | Kogelbarbecue |
| Inclusief hoes | Nee |
Afmetingen
| Diameter kookoppervlak | 47 cm |
| Product breedte | 48 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Product hoogte | 73 cm |
| Product gewicht | 7080 g |
| Lengte grilloppervlak | 58 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 9 |
Opties
| Met handgreep / handgrepen | Ja |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief wielen | Ja |
| Vet collector | Nee |
| Inclusief thermometer | Ja |
| Inclusief verwijderbare aslade | Nee |
| Inclusief luchtrooster | Ja |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Inclusief slang | Nee |
| Met zijbrander | Nee |
| Met zijtafel | Nee |
Productinformatie
| Aantal branders | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Ronde houtskool barbecue met thermometer (Zwart) |
| EAN | 8719202485837 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Breedte grilloppervlak | 45 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Indicatielampje | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NI-AF75-C80216000 |
| Met drukregelaar | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Timer | Nee |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakking breedte | 490 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 490 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.88 kg |
| Verwarming tijd | 30 minuut |
EAN
| EAN | 8719202485837 |
Prijsvergelijking kogelbarbecues
De BBQ Houtskool ø47 cm | Barbeceu met wielen, thermometer & luchtrooster kost € 45,52. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 152,40 voor kogelbarbecues. Kogelbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 15,95. Bekijk alle kogelbarbecues.