Productomschrijving
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Barbecue Portable Ø 32 cm at the best price.
Type: Roaster Barbecue Material: Zinc Metal Shape: Bucket Approx. diameter: Ø 32 cm Colour: Black Weight: 1,6 kg
Specificaties
Algemene kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
Afmetingen
| Product breedte | 33 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
Opties
| Inclusief deksel | Nee |
| Inclusief wielen | Nee |
Productinformatie
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Broekstraat 13, 7122 MN Aalten, Nederland. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type barbecue | Houtskoolbarbecue |
| Verpakkingsgewicht | 1.85 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking houtskoolbarbecues
De Barbecue Portable Ø 32 cm kost € 29,26.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 337,25 voor houtskoolbarbecues.
Houtskoolbarbecues zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle houtskoolbarbecues.